Skupine

U nasavku možete vidjeti rezultate po skupinama i shemu za nastavak razigravanja.



U nastavku možete vidjeti popunjenu shemu natjecanja, nakon prvih 15 utakmica (od 36) seniorskog turnira.

Neke stvari će izgledati malo jasnije, no sami pogledajte.

 U glavnom turniru nastupit će maksimalni broj ekipa (24) koji je zbog drugih natjecanja bilo moguće primiti, a u nastavku možete vidjeti shemu razigravanja.
Igra se kup sistemom s repasažem, tako da su svakoj ekipi zagarantirana 2 nastupa.
Nositelji turnira, prema prošlogodišnjim plasmanima su:
1. MNK Goli Vrh Mrga obrt
2. Meradog
3. Coffee team
4. MNK Kobiljak
 

Na 5. veteransku Kockicu, pod generalnim pokroviteljstvom Splata i potporom Zagrebačke pivovare prijavilo se 9 ekipa, raspoređenih u 3 skupine.
Dvije najuspješnije ekipe iz svake skupine izborit će slijedeći krug, a sastav skupina i shemu za nastavak natjecanja možete vidjeti u nastavku.

   Djevojke će razigravati po skupinama, iz kojih će dvije uspješnije ići u 1/2 finale, dok će trećeplasirane razigravati za 5. mjesto.
Uglavnom, svih 6 ekipa dobit će nagradu sukladno krajnjem plasmanu.

 Sve napisano za seniore vrijedi i za veterane.

U pubu Crvena jabuka (Red apple pub) u Prečkom izvučeni su parovi 37. izdanja malonogometnog turnira u Prečkom.
Svi prisutni izvlačenju, mogli su sami izvući svoje mjesto u shemi, dok je za ostale to učinila naša hostesa Damira Ibrahimović.
Nekome je možda donijela povoljniji ždrijeb, a oni kojima se baš i ne čini tako, priliku za popravak imati će dogodine, ukoliko budu nazočili izvlačenju.
U nastavki možete pogledati shemu natjecanja u seniorskoj, veteranskoj i ženskoj konkurenciji.
Ukoliko imate kakvih želja u vezi rasporeda, nazovite na 098 422 326 ili pošaljite sms.
Digitalno pismeniji mogu poslati i elektronsku poštu na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
Raspored 1. kola i repasaža biti će objavljen u nedjelju popodne.
Poslije objavljenog rasporeda teško će biti išta mijenjati, osim ukolike se najmanje 4 ekipe ne dogovore o promjeni.
Hvala svima na razumijevanju.

U nastavku možete pogledati shemu natjecanja.
Nositelji turnira (prema prošlogodišnjem plasmanu):
1. Club MM
2. Legenda pub MNK Kusta
3. Elbi uniqa
4. Džani promet

Podnositelji (prema dosadašnjim uspjesima, lokalpatriotskom sentimentu, društvenoj odgovornosti)
5. SuperSport Prečko
6. Bucine bebe
7. SCFlegar TePe
8. Tokić autodijelovi

Na izvlačenju 27.08.2015 dobili smo sheme razigravanja 35. humanitarnog MNT Večernjeg lista “Kocka OŽUJSKO 2015“, 1.Veteranskog TePe cupa i 1. Sport Vision women's cupa. U nastavku za pregled shema potrebno je imati instaliran Adobe Reader preglednik PDF-a kojeg možete skinuti OVDJE


 
 

Kliknuvši na ikonicu "SKUPINE" moći ćete pratiti redoslijed kretanja momčadi na ljestvici nakon svakog odigranog kola.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Šema 1/2



Šema 2/2