Zbog Dinamove utakmice, raspored je bio pomaknut za jedan dan, te nam je od jučer poznato 7 1/4 finalista, a 8. ćemo dobiti u četvrtak između 1. nositelja MNK Goli Vrh Mrga obrt i momčadi AŠ AK Miramare.
   Veterani su odigrali jednu utakmicu 1/4 finala, također, kao i naši medisjki pokrovitelji i sponzori.
   Turnir se nastavlja u četvrtak utakmicama 1/4 finala u seniorskoj i veteranskoj konkurenciji, poluzavršnica je u petak, a završnica u subotu, pred kamerama Sportske televizije, a u realizaciji Meteora produkcije.
   Relativno lako, Instruktori iz AŠ AK Miramere Eurolimbus Sasine , obračunali su se s domaćim dečkima iz Talira.
   Dva pogotka Alberta Sinanija i Blaženka Klarića, te jedan Mislav Kovačevića, za ugodan prolazak na noge 1. nositelju i branitelju naslova, Golom Vrhu Mrga obrtu.

4. nositelji, Kobiljaci, prošli su k'o deva kroz iglene uši.
   Znači teško.
   Visili su regularno i uspjeli stići, a tako je bilo i u 6-ercima za dobivanje pobjednika.
   Denis Ganić imao je prolaz Faraona iz Brezovice u svojim nogama, ali je uprskao, dok je u raspucavanju Mario Tolić bio nešto dekoncentrraniji od Kristijana Jerbića i Kobiljaci su opet među 8 najuspješnijih.

Napeto je bilo i u utakmici Sagova Zagreb i druge ekipe Golog Vrha, CB Kiss.
   Sagovi su imali igrača više, ali bezuspješno, da bi u posljednjoj minuti nes(p)retno primili pogodak (Petar Ježić) i ispali s turnira.
   Goli Vrh je sigurno među 8, a hoće li biti duplo zadovoljstvo, vidjet ćemo u četvrtak poslije utakmice s Miramare Eurolimbus Sasinom.

Napustio nas je 1. nositelj Meradog.
   Bolji od naših Cucaka bili su dečki s vukomeričkih brega, Gorencovi transporteri.
   Gorenci su poveli s 2 : 0 (Ivan Krpečanec i Ivan Šandor) u 20. minuti, Meradozi vade golmana i kreću na sve ili ništa.
   Minutu prije kraja smanjuju na 2 : 1 (Matija Radanović) iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca (igranje rukom), imali su još jednu krasnu priliku, ali su, na kraju, ipak morali stisnuti ruku Brežanima.

U Fotex media cupu sastali su se Nova TV i Suci ZNS-a koji nastupaju za AŠ Klindić.
   Utakmica je završila neodlučeno, pogocima Dejana Mikića (Nova TV) i Filipa Glavića (Klindić), ali se na osnovu boljeg koeficijenta Nova TV plasirala izravno u 1/2 finale gdje ih očekuje Jamnica, dok će Klindići na noge Cedeviti, te, eventualnim, prolazom u 1/2 finalu na 1. nositelja MC plus.
   Sve utakmice se odigravaju u petak, 20.09.2019.

1/4 finalnu utakmicu Splatovog veteranskog turnira odigrali su pobjednik skupine B (PSV) i drugoplasirani iz skupine A (Zloćo i prijatelji & GPU Jastrebarsko).
   PSV-ovci su odlično parirali Jaskancima, ali je na kraju međudržavno iskustvo Hrvoja Štroka i Nine Sabljića prevagnulo na stranu najpoznatijeg brka jaskanskog kraja, Mladena Zlodija.

Glavni turnir - OŽUJSKO
1. AŠ AK MIramare Eurolimbus Sasina - CB Talir   5 : 0  (3 : 0)  (Sinani '3, '21; Klarić '8, '12; Kovačević '14)
2. MNK Kobiljak (4) - CB Faraon Brezovica   1 : 1  (0 : 1) (4 : 3; 6m) (Šundov '15 - Skender '6)
3. Srednjaci - AŠ AK Miramare Eurolimbus Sasina   0 : 3  (p.f.)
4. MNK Goli Vrh CB Kiss - Sagovi Zagreb   1 : 0  (Ježić '23)
5. Meradog (1) - Gorenc transporti   1 : 2  (0 : 0)  (Radanović '24; 6m - Krpečanec '16; Šandor '20)

SPLAT cup veterani
1. PSV - Zloćo i prijatelji & GPU Jastrebarsko   1 : 2  (0 : 0) (Kralj '24 - Župan '17; Sabljić '23)