Uzbuđenja nije nedostajalo ni drugog dana natjecanja.
   U igri su i dalje bili samo seniori, dok se utakmice današnjeg programa, zbog kiše, odgađaju za drugi tjedan.
   Turnir se nastavlja u srijedu 11.09.2019.
   HVALA svima na razumijevanju !!!
   Nakon kvalifikacija kroz repasaž, Klindićevi Instruktori uspjeli su izboriti 2. kolo.
   U dodatnim kvalifikacijama uspjeli su nadigrati domaće nade iz ekipe Kvart, dok će u 2. kolu ići na Centroplinomont Keraterm, koji su, pak, u repasaž poslali 3. nositelja turnira Coffee team.

   Mangupi iz Voltinog minimalno su u repasaž izbacili Faraone iz Brezovice, dok su zagorski dribleri iz Kraljevca na Sutli uspjeli preokrenuti 0 : 1 protiv Bačelić profi shopa u 2 : 1 u svoju korist, u posljednjim trenucima utakmice.

   Miroljubivost Sagova Zagreb i AŠ AK  Miramare morala se riješiti ptem 6-eraca, gdje su se uspješnijim pokazali, realiziravši sva svoja tri 6-erca, dok je kod Miramarea Alberto Sinani bio neuspješan u 1. krugu.
   S relativno visokih 4 : 0, drugi krug repasaža za ulazak u 2. kolo izborili su Faraoni iz Brezovice, protiv iznenađujuće indisponiranih Bačelićevih Profesionalaca. 

   Branitelji Naslova, MNK Goli vrh Mrga obrt, uspjeli su se provući pored Plavih lavova iz Prečkog, nakon što su vodili 3 : 0, a potom u zadnjim trenucima morali spašavati pobjedu.
   Naime, mladi Juraj Bilušković, s 2 brza pogotka, utjerao je zebnju u srce voditeljima Vrha, Hrvoju Palčiću i Stjepanu Budišćaku, ali su branitelji naslova uspjeli izdržati do kraja.

   Posljednji su na teren istrčali 3. nositelj, Coffee team i uvijek simpatični dečki z Dubrave, radnog naziva Centroplinomont Keraterm.
   Predvođeni Dadom Turčićem na klupi i Ivekom Bandićem na terenu, Plinomonteri su sebi, preko Petra Cebina i Ivana Lekića, osigurali lagodan vikend i nastup u drugom kolu i drugome tjednu.
   Još da je bio Lazo Glasnović, možda bi bilo i ćevapa, ali vijest dana je ipak ta, da su se pomirili dečko z Čemehovca, Ivek Bandić i sudac Tvrtko Jureša.
_________________________________________________

1. REP  Auto škola Klindić - Kvart Prečko   3 : 0  (3 : 0)  (Lovreković '3; Herceg '6; Durlen '12)

2. Mangupi Voltino '91 Zagreb zapad - CB Faraon Brezovica   1 : 0  (1 : 0) (Vukušić '4)

3. CB Barca K/n/S - Bačelić profi shop   2 : 1  (0 : 0)  (Šinko '20, '24 - Azizi '18)  

4. Sagovi Zagreb - Auto škola Autoklub Miramare   0 : 0  (3 : 1; 6m)

5. REP.   CB Faraon Brezovica - Bačelić profi shop   4 : 0  (1 : 0) (Tolić '3, '22; Ganić '15; Mihalj '18)

6. MNK Goli Vrh Mrga obrt (1) - Blue lion Prečko   3 : 2  (2 : 0) (Valent '2, '12; Delač '20 - Bilušković '22, '23)

7. Coffee team (3) - Centroplinomont Keraterm  0 : 2  (0 : 2) (Cebin '9; Lekić '10)