Prvo se želimo ispričati svima onima koji prate Turnir osobno, te onima koji ga prate putem naše stranice, što zadnja 2 dana nismo bili ažurni.
Naime, pisac ovih redaka pati od kronične neispavanosti i, iako fizički možda prisutan, psihički nije bio sposoban ništa napisati.
Stoga ćemo Vas ovim putem ukratko upoznati što se događalo na turniru u protekla 3 dana.
   Odigrane su sve utakmice repasaža, 2. kola i 1/4 finala u svim kategorijama.
Ostala su nam još samo dva natjecateljska dana, predvidljivo utorak, 18.09. kada bi se trebale odigrati sve 1/2 finalne utakmice u sve tri kategorije, te raspucavanja 6-eraca za 3. mjesto u glavnom i turniru veterana, te srijeda kada bi trebale biti odigrane samo 3 finalne utakmice.
   U glavnom turniru Kocka Ožujsko od nositelja preživjeli su jedino oni 3., Meradog, i to posve zasluženo.
U 1/2 finalu će dočekati momčad koja je odigrala najviše utakmica ove godine, Pulse night club.
Pulsovci si u 1. kolu bili malo prezaigrani, pa su porazom na 6-erce od CB Barce iz Kraljevca na Sutli odabrali, ako ne teži, onda zasigurno duži put do poluzavršnice.
Dečki su upali u gornji dio repasaža, gdje se od 6 poraženih tražio samo jedan putnik u 2. kolo, a tu ih je čekao 1. nositelj turnira, kustošijanska Favela.
Prije toga su u dosta nervoznoj utakmici uspjeli izbaciti SuperSport casino, te bivšeg 2. nositelja Pet home.
Favele su srušili ranim pogotkom Filipa Vojnovića iz 4. minute, dok su opasno visili protiv Meteora produkcije u 1/4 finalu.
Uglavnom, sasvim zaslužen prolazak među 4. najuspješnije ekipe na ovogodišnjem izdanju Večernjakove Kocke Ožujsko u Prečkom.

3. nositelj Meradog je najkaraćim mogućim putem došao do svog drugog uzastopnog 1/2 finala na Kocki.
Rezultatski to nisu bile najuvjerljivije prezentacije, ali dečki imaju svoj stil igre, kojim lagano melju svoje suparnike i polako kroče prema zacrtanom cilju.
Nekad se čini da igraju koliko smatraju da bi bilo potrebno.
Djeluju kao klapa bez izrazitih individualaca, jer su svi ponaosob vrhunski tehničari i taktičari.
Uglavnom, očekuje nas jedno neizvjesno i uzbudljivo 1/2 finale.

Drugi 1/2 finalni dio ždrijeba čine ekipe, za koje bi prije početka turnira rijetko tko, osim možda njih samih i njihove najuže rodbine i prijatelja, rekao kako će doći do samog kraja i posljednjeg tjedna turnira.
MNK Goli vrh isto kao i Meradog, najkraćim putem preko velikogoričkog Cluba 100 u 1/8 finala i hičkokovskog trilera 6-eraca protiv MNK Kobiljaka u 1/4. finalu.
Inpresionirala je smirena lakoća izvođenja 6-eraca Marija Kelave kod Golog vrha, dok je Martinu Šundovu u 5. seriji raspucanja malo popustila koncentracija.

Coffeeteamovci iz Novoselca sesvetskog, nakon uvodog poraza protiv 1. nositelja Favela, posložili su svoje redove i uspjeli dograbiti 4. mjesto u 1/2 finalu.
Olakotna okolnost im je bila što su u 1. kolu išli na 1. nositelja, te su za ulazak u 2. kolo morali odigrati tek jednu utakmicu repasaža (za razliku od Pulse night cluba koji su odigrali 3).
Auto škola i auto klub Miramare, rezultatski do tad najuvjerljivija ekipa turnira, nije imala rješenja za čvrste Kavoljupce, te su se, za samo jednu seriju manje od prethodne utakmice, morali oprostiti od turnira.
Raspucavali su Tomislav Horvat (Miramare) i Filip Cvitanović (Coffee), sve dok u 4. seriji Horvat nije malo zatajio.

REPASAŽ

Super Sport casino - Pulse night club   1 : 4 (1 : 2)
Suci: Crni i Adžija.
Delegat/zapsiničat: Mićo i Dinko.

Strijelci: M. Batarilo '9 - Jelić '3; Zeko '7, '21; Stojić '16.

SSC: Tomislav Bagarić, Marko Grdić, Igor Batarilo, Ante Batarilo Ćerić, Mijo Batarilo, Zdravko Bagarić, Andrej Maksimović, Bruno Perišić, Karlo Darojković, Josip Nimac, Dominik Jurinić.
____________________________________________

Pet home - Pulse night club   1 : 1 (0 : 0) (2 : 3; 6m)
Suci: Crni i Adžija.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelci: Jurčić '24 - Bartoluci '21.

PH: Bruno Peterman, Marko Jurčić, Ivan Hajdić, Mario Krešo, Eugen Gudek, Filip Milošević, Marko Radanović, Antonio Židanić, Ivan Jandrić.
____________________________________________

2. kolo

MNK Kobiljak - Mangupi Voltino '91.   2 : 1 (1 : 0)
Suci: Damir Adžić Kapitanović i Nenad Vlaisavljević.
Delegat/zapisničar: Četa i Huskić.

Strijelci: Hercigonja '12; Gusković ' 19 - Vukušić '19.

MV'91.: Ivan Vulić, Josip Paripović, Kristijan Dominović, Filip Jugkala, Kristijan Topolko, Hrvoje Čiš, Juraj Ćibarić, Patrik Salomon, Michael Vuikušić, Domagoj Leskovar.
________________________________________

SC Flegar Splat - Auto Tupek CBF Prestige   0 : 1 (0 : 1)
Suci: Damir i Neno.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelac: Čavlina '7.

SCFS: Kristijan Cingulin, Duje Aralica, Hrvoje Šikić, Nikola Sigurnjak, Krešimir Ćosić, Teo Vurnek, Marko Smolec, Petar Bošnjak.
_____________________________________________

SuperSport Prečko (4) - Coffee team   0 : 0 (0 : 2; 6m)
Suci: Tvrtko i Neno.
Delagar/zapisničar: Mićo i Dinko.

6m: Boban, Cvitanović.

SSP: Josip Marić, Franko Hučić, Marko Tomić, Ivan parlov, Frane Lekić, Josip Grubeša, Matej Pavletić, Tomislav Bogović, Ivan Perković.
Voditelj: Miljenko Cico Horvat (Murinjo).
_____________________________________________

Club 100 VG - MNK Goli Vrh   0 : 2 (0 : 1)
Suci: Damir Jančić Crni i Damir Požgaj Presvetli.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelci: Delač '10; Vulje '23.

C100VG: Kristijan Sambol, Toni Štefner, Matija Šimek, Kristijan Arbanas, Josip Jurić, Mateo Nikić, Antonio Jerbić.
_____________________________________________

Favela (1) - Pulse night club   0 : 1 (0 :1)
Suci: Neno i Tvrtko.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelac: Vojnović '4.

F: Borut Babanić, Danijel Kahlina, Sven Zipfel, Tomislav Kolarec, Marko Franjković, Marko Jurak, Stefan Knežević, Branimir Selimović, Venhal Idrizi, Davor Jurišić, Filip Kopun, Franjo Matković.
____________________________________

1/4 finale

Meradog (3) - Auto Tupek CBF prestige   2 : 0 (1 : 0)
Suci: Presvetli i Crni.
Delagar/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelci: Grabičanin '12; Radoš '25.

ATCBFP: Ante Rafael Musa, Josip Spajić, Gabriel Gavrić Tomić, Luka Vidaković, Filip Hruška, Dragan čavlina, Luka Grgić, Mijo Jozić, Stipo Čavlina, Tomislav Jurić, Valentin Jurić, Nikola Novosel.
___________________________________________

Pulse night club - Meteora produkcija   3 : 2 (1 : 0)
Suci: Robi i Tvrtko.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

Strijelci: Zeko '7, '16; Pavlović '21 - Ćosić '22, '30.

MP: Antonio Stepić, Matija Stepić, Nikola Dropulić, Ante Kuljiš, Luka Judnić, Filip Golub, Petar Čabraja, Ivan Antunović, Niko Breščaković, Luka Ćosić, Miroslav Filipović.
Voditelj: Vedran Prga.
_________________________________________

MNK Kobiljak - MNK Goli vrh   0 : 0 (7 : 8; 6m)
Suci: Tvrtko i Neno.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

6m: Šundov 5, Gusković, K. Jerbić - Balen, Kelava 6, Vulje.

MNKK: Dejan Kolanović, Antun Hercigonja, Valentino Kolić, Josip Beljan, Martin Šundov, Marko Jerbić, Josip Gusković, Luka Gorše, Kristijan Jerbić.
Voditelj: Željko Žegarac.
__________________________________________

AŠ AK Miramare - Coffee team   0 : 0 (6 : 7; 6m)
Suci: Robi i Neno.
Delegat/zapisničar: Mićo i Dinko.

6m: Danijel Pilić, Alberto Sinani, Jure Copić, Karlo Jerabek, Anel, Mašić, Danijel Brčić, Toni Vuleta, Karlo Stefanović, Tomislav Horvat, Matija Tušek, Filip Vrančić.
Voditelj: Zdenko Jerabek.